KURS FLAIR

KURS FLAIR - Barmaństwo FREESTYLE - pierwszy stopień - od kilku lat obserwuje się intensywny rozwój barmaństwa klasycznego.

Znakomity barman potrafi nie tylko zaserwować drinka ale i stworzyć przy tym show przyjemne dla oka.

Barmaństwo niekonwencjonalne staje się powoli dziedziną sportową. Zgrabne i efektowne akrobacje, szybkie i dynamiczne ruchy barmana wymagają ogromnej sprawności, umiejętności i doświadczenia.

Na tym kursie poznasz podstawy oraz otrzymasz wskazówki jak stworzyć dobre show. Zapoznasz się z wieloma zaskakującymi ewolucjami a przy tym poznasz techniki jakie Krzysztof Drabik (wielokrotny Mistrz Polski w tej dziedzinie) wypracował na przełomie wielu lat. Umiejętności zdobyte na tym kursie pomogą Ci prawidłowo rozpocząć przygodę z Barmaństwem w stylu Flair.

Natomiast jeżeli jesteś barmanem klasycznym i chcesz podnieść swoje kwalifikacje szkolenie to jest dla Ciebie idealne. Zadziwisz nie tylko swojego klienta i pracodawcę ale też sprawisz by Twoje drinki cieszyły oko zarówno po jak i w trakcie ich przygotowywania.

Nasza oferta dotyczy również właścicieli barów jak i restauracji czy klubów. Zapewniamy indywidualne kursy dla pracowników. Tym samym podniesie to atrakcyjność lokalu a klienci z przyjemnością będą do niego wracali.

Kurs Flair obejmuje takie zagadnienia jak:

EXIBITION - widowiskowe ewolucje
WORKING FLAIR - praca za barem
SPEEDROUND - szybkość przygotowywania cocktaili
POUR TEST - miary barowe

Kurs flair trwa 30 godzin (jest rozłożony na 4 dni), po ukończonym kursie otrzymasz certyfikat największej federacji zrzeszającej barmanów z całego świata.

2022 © SPEEDBAR